Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Gąsawie

Kolorowy pasek

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich wybranych w wyborach do samorządu mieszkańców sołectw w kadencji 2015 - 2019

Lp. Nazwa sołectwa Sołtys Skład osobowy
Rady Sołeckiej
1. Annowo Magdalena Kolmajer Katarzyna Ertman
Magdalena Konieczka
Józef Malak
Piotr Ratajczak
Kazimierz Ronowicz
2. Biskupin Roman Szewczyk Małgorzata Kaszyńska
Mirosława Koc
Szymon Nowaczyk
Marcin Stefaniak
Paweł Szary
Wiesław Zajączkowski
3. Chomiąża Szlachecka Robert Dworek Dorota Gaj
Alojzy Grochowalski
Elżbieta Hareńska
Wojciech Zieliński
4. Drewno Anastazja Gierat Marek Czekalski
Jacek Marosz
Bogusław Świtała
Marcin Walczak
5. Gąsawa Teresa Kawczyńska Bogdan Ciesielski
Violetta Kazik
Marek Mikulski
Maria Mrówczyńska-Salamon
Stanisława Tokarz-Turostowska
Józef Winiecki
6. Głowy Ewa Duszyńska Agnieszka Grządziela
Stanisław Jankowski
Honorata Kurek
Czesław Zuska
7. Godawy Zenon Fletka Antoni Gawrych
Maciej Głowacki
Adam Wesołowski
Bogusława Wilk-Sytek
Marcin Wysocki
8. Gogółkowo Maria Warda Aurelia Bursztyńska
Kazimierz Szary
Marleta Szymczak
Renata Szymczak
Piotr Zabłocki
9. Komratowo Stefan Marcinkowski Walenty Augustyniak
Antoni Juchniewicz
Piotr Marcinkowski
Paweł Nyka
10. Laski Wielkie Piotr Boiński Genowefa Bączek
Andrzej Kałamejka
Mateusz Maćkowiak
Tomasz Winiarski
11. Łysinin Józef Szmiel Oskar Kazik
Władysław Matusiak
Wanda Nowicka
Jarosław Rymarkiewicz
12. Marcinkowo Dolne Marzena Woszczyńska Julia Chumeńczuk
Aneta Murawska
Roman Rybiński
13. Marcinkowo Górne Edward Banasik Katarzyna Hoffmann
Jacek Miszczak
Piotr Wierzchosławski
14. Nowawieś Pałucka Marcin Katulski Bartłomiej Gęsicki
Janina Krawczyk
Grzegorz Paszkiewicz
15. Obudno Paweł Brzykcy Jerzy Gęsicki
Arkadiusz Michalak
Monika Pietruszewska
Bartosz Stawicki
16. Oćwieka Józef Budzicki Dawid Jułga
Andrzej Kruszyna
Ewa Piskorz
Violetta Rychlewska
17. Piastowo Barbara Winiecka Zbigniew Gaczkowski
Tomasz Walczak
Henryk Winiecki
18. Pniewy Justyna Owczarzak-Jemioła Marian Helsztajn
Katarzyna Owczarzak
Magdalena Siarka
Antoni Sikora
19. Ryszewko Łucjan Berend Bogumiła Banasik
Sławomir Kaczmarek
Andrzej Kawka
Marek Marczewski
Edmund Mądry
20. Szelejewo Jadwiga Kurp Adam Adamczyk
Elwira Cichowicz
Marian Judek
Zenon Kończal
Beata Łukomska
Marek Szymański
Tadeusz Wieczorek

Metadane

Źródło informacji:Karol Wrzesiński
Data utworzenia:2015-02-19 11:15:48
Wprowadził do systemu:Karol Wrzesiński
Data wprowadzenia:2015-02-19 11:16:05
Opublikował:Karol Wrzesiński
Data publikacji:2015-02-19 11:17:50
Ostatnia zmiana:2018-12-07 07:21:39
Ilość wyświetleń:2000

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij